8 lutego, 2018

Terminal płatniczy GRATIS 12 m-cy

terminale płatnicze gdańsk
 
 
Bierzemy udział w akcji Polska Bezgotówkowa w ramach której oferujemy bezpłatną możliwość użytkowania terminali płatniczych przez 12 miesięcy.
 
Szczegóły oferty:
 
Czas trwania umowy 12 miesięcy!!!
 
Dla nr NIP dla których wcześniej nie były zarejestrowane terminale
Do 100 000 zł obrotu rocznie (dopiero po przekroczeniu naliczane są opłaty).
 
 
Jeżeli kiedykolwiek myśleliście Państwo o wprowadzeniu do swojej działalności terminala płatniczego to teraz jest świetna okazja aby BEZPŁATNIE przetestować to rozwiązanie.
 
Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z promocji.

Infolinia: 504 26 33 91

biuro@terminaleplatnicze.eu

 

Więcej informacji:

Jak wspomnieliśmy wyżej – koszta pokrywane są przez Fundację Polska Bezgotówkowa (www.polskabezgotowkowa.pl). Zarówno najem urządzenia jak i marża.

 
Obecnie w ofercie mamy terminale stacjonarne Ingenico ICT 220 lub mobilne (przenośne) Ingenico IWL 250 lub Verifone Vx675
 
Poniżej przesyłam kryteria uczestnictwa w programie:
 
 
  • Przedsiębiorca nie przyjmował płatności bezgotówkowych w ciągu ostatnich 12 miesięcy (nie posiadał umowy z agentem rozliczeniowym).

 

  • Do Programu mogą przystąpić sieci handlowo-usługowe – obejmujące mniej niż 5 placówek lub franczyzobiorcy działający w ramach franczyz obejmujących nie więcej niż 5 placówek.

 

  • Przedsiębiorca nie jest operatorem automatów vendingowych i innych terminali samoobsługowych (biletomaty, parkomaty, bankomaty, itp.).

 

  • Przedsiębiorca może otrzymać do 3 terminali do obsługi płatności bezgotówkowych.

 

  • Przedsiębiorca zobowiąże się, że nie będzie stosował opłat surcharge (dodatkowe opłaty od klientów płacących kartami).

 

  • Przedsiębiorca zobowiąże się do oznakowania swojej placówki handlowo-usługowej naklejkami z logo organizacji płatniczych oraz logo Polska Bezgotówkowa.

 

 • Przedsiębiorca może przystąpić do Programu tylko jeden raz w trakcie jego trwania.
 
W razie pytań lub wątpliwości bardzo prosimy o kontakt.
 
Zapraszamy do kontaktu:

[pirate_forms]

Nasze realizacje: